Els Hutsebaut
Els Hutsebaut
Directeur

directie@vsherdersem.be

Chris Parmentier
Chris Parmentier
Voorzitter campusraad
Kathleen Verhofstadt
Kathleen Verhofstadt
Administratie

secretariaat@vsherdersem.be

juf Leen Standaert
juf Leen Standaert
Zorgcoördinator

leen.standaert@vsherdersem.be

juf Marianne Vermoesen
juf Marianne Vermoesen
Zorgjuf en Bib

marianne.vermoesen@vsherdersem.be

juf Marieke Ceusters
juf Marieke Ceusters
L.O.

marieke.ceusters@vsherdersem.be

meester Ruud De Rybel
meester Ruud De Rybel
L.O. en Zwemmen

ruud.derybel@vsherdersem.be

In de kleuterschool is er een bonte beestenboel van 6 klassen.

juf Monique Sonck
juf Monique Sonck
Beren

monique.sonck@vsherdersem.be

juf Leen Borms
juf Leen Borms
Schildpadden

leen.borms@vsherdersem.be

juf Olga Vanmol
juf Olga Vanmol
Kikkers

olga.vanmol@vsherdersem.be

juf Lieve Van Essche
juf Lieve Van Essche
Bevers

lieve.vanessche@vsherdersem.be

juf Kirsten Van Der Vurst
juf Kirsten Van Der Vurst
Poezen

kirsten.vandervurst@vsherdersem.be

juf Ilse Van Damme
juf Ilse Van Damme
Giraffen

ilse.vandamme@vsherdersem.be

juf Chloë Van Keymeulen
juf Chloë Van Keymeulen
Kleuterleidster

chloe.vankeymeulen@vsherdersem.be

juf Caroline Dierickx
juf Caroline Dierickx
Kleuterleidster

caroline.dierickx@vsherdersem.be

juf Martine Schockaert
juf Martine Schockaert
Kinderverzorgster

martine.schockaert@vsherdersem.be

In de lagere school zijn er 12 klassen.

juf Geertrui De Smet
juf Geertrui De Smet
1ste leerjaar

geertrui.desmet@vsherdersem.be

 

juf Anneleen Baten
juf Anneleen Baten
1ste leerjaar

anneleen.baten@vsherdersem.be

meester Joris Poppe
meester Joris Poppe
2de leerjaar

joris.poppe@vsherdersem.be

juf Leen Standaert
juf Leen Standaert
2de leerjaar

leen.standaert@vsherdersem.be

juf Silke De Cock
juf Silke De Cock
2de leerjaar

silke.decock@vsherderem.be

Juf Nele Van Den Berghe
Juf Nele Van Den Berghe
3de leerjaar

nele.vandenberghe@vsherdersem.be

juf Hilde Praet
juf Hilde Praet
3de leerjaar

hilde.praet@vsherdersem.be

juf Tinneke Viersé
juf Tinneke Viersé
3de leerjaar

tinneke.vierse@vsherdersem.be

juf Katrien Wijnant
juf Katrien Wijnant
4de leerjaar

katrien.wijnant@vsherdersem.be

juf Wendy Smekens
juf Wendy Smekens
4de leerjaar

wendy.smekens@vsherdersem.be

juf Hilde Van Gijseghem
juf Hilde Van Gijseghem
5de leerjaar

hilde.vangijseghem@vsherdersem.be

juf Lieselot De Maere
juf Lieselot De Maere
5de leerjaar

lieselot.demaere@vsherdersem.be

juf Sara Depaepe
juf Sara Depaepe
6de leerjaar

sara.depaepe@vsherdersem.be

meester Yvan Boriau
meester Yvan Boriau
6de leerjaar en ICT

yvan.boriau@vsherdersem.be

Logistiek

Daan Van Nieuwenborgh
Daan Van Nieuwenborgh
ICT-coördinator
Wim Roelandt
Wim Roelandt
Klusjesman en Buschauffeur
Kelly Fiesack
Kelly Fiesack
Onderhoud
Anja SAEYS
Anja SAEYS
Opvang

Zin om erbij te horen?

Niet voor niets zeggen onze leerlingen dat onze school de max is!

Ieder lid van bovenstaand team geeft dagdagelijks het beste van zichzelf voor de kinderen en de school. Kom gerust eens kijken.

De Vrije School is:
  • COOL!
  • GROEN!
  • BLIJ!
  • FIER!